GP Praga 2011

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Riportok, versenyek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
hegyigab
Gazda

HozzászólásElküldve: 20.Máj. 2011 14:33    Hozzászólás témája: GP Praga 2011 Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Paran mar itt vagyunk Pragaban, ha lesz szabad idom, akkor e forumba irogatok, hogy is allnak a mieink. (En magam is hoztam vagy 3 jatekost, de ugy tudom busszal is jonnek vagy egy tucatnyian, szoval szepen lesz kis orszagunk kepviselve.)

udv, Gabor
ui: Ha nem csak en irogatok, az motivacio nekem is, hogy tobbszor irogassak be... Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése   Binder (0 cards)
garfieldjr
Apprentice

HozzászólásElküldve: 20.Máj. 2011 15:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mint itthonmaradt, magices életet és versenyeket figyelemmel kísérő emberke, én személy szerint buzdítalak a minél több hozzászólásra, nehogymár csak a Wizards folyton késő honlapján tudja az ember megnézni az eredményeket.
Szóval hajrá Gábor a sok hozzászóláshoz, és hajrá magyarok az egész hétvégére!

G.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése   Binder (0 cards) MSN Messenger
blushed
Apprentice

HozzászólásElküldve: 20.Máj. 2011 18:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyetértek az garfieldjr-ral, soksok friss eredményt szeretnénk holnap látni és előre is köszönjük.
Még ennyit fűznék hozzá:

Hajrá Magyarok! Smile
Mindenkinek stabil deck bontását kívánom holnapra.

Üdv
Zoli
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése   Binder (0 cards) MSN Messenger
hegyigab
Gazda

HozzászólásElküldve: 20.Máj. 2011 20:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Eddig vagy 10 magyarral talalkoztam, es kb. 850-en regisztraltak ma. Ez meg azert lehet nagy... Smile
Vissza az elejére
hegyigab
Gazda

HozzászólásElküldve: 21.Máj. 2011 10:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

1237 jatekos, ebbol 33 magyar a rendszer szerint. (Lehet kicsit tobb, mert elofordulhat hogy a rendszer nem tudja valaki orszagat es akkor automatikusan ugy kezeli, mintha helyi -cseh- lenne.)

Az en oldalamon (zold) 19 magyar van.

Ha sokaig nem jelenik meg egy fordulo eredmenye a zold oldalon dobjatok nekem egy smst, mert akkor valeszeg elfelejtettem elkuldeni a wotcnek idoben... Smile

udv, Gabor
Vissza az elejére
hegyigab
Gazda

HozzászólásElküldve: 21.Máj. 2011 10:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

9 fordulo lesz ma, es mivel nagyon siman ment minden, mar a pakliepitesnel tartunk. (Volt mar arra is pelda, hogy ilyenkor meg csak az ultetes kerult ki.)
Vissza az elejére
a28549
Apprentice

HozzászólásElküldve: 21.Máj. 2011 10:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mekkora a létszám. Hányan vagyunk magyarok kint? Hajrá népek!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése   Binder (0 cards) MSN Messenger
hegyigab
Gazda

HozzászólásElküldve: 21.Máj. 2011 13:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Q mester a valaszt ket hozzaszolassal feljebb megtalalja.

Az elso 6 fordulo eleg porgos itt nalam, utana lesz ugyis csak izgalom, addig nyerni kell. Smile
Vissza az elejére
blushed
Apprentice

HozzászólásElküldve: 21.Máj. 2011 15:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gabi, kérünk zöld csoport eredményeket a hivatalos honlapra is, ha tudsz tenni valamit ezügyben.
Köszönöm, az itthon maradottak nevében is.
Vissza az elejére
hegyigab
Gazda

HozzászólásElküldve: 21.Máj. 2011 18:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kuldozgetem rendszeresen nekik, de a bena levelezojuk valahogy kiszuri a leveleimet...
Vissza az elejére
blushed
Apprentice

HozzászólásElküldve: 21.Máj. 2011 21:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szép volt srácok.
Balázs neked holnap: Harc-harc! Smile Szép volt.

Holnap mindenkinek egy nagy kalappal a side eventekhez és a tradelésekhez, Balázs te pedig meg se állj a top8-ig.

Üdv
Zoli
Vissza az elejére
garfieldjr
Apprentice

HozzászólásElküldve: 21.Máj. 2011 21:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gratula minden magyarnak, jól indult, és rosszabbra fordult, de ez majd kiderül a riportokból. Very Happy
Balázs, csak csatlakozom az előttem szólóhoz: Harc a top8ért!

A többieknek meg egy kalappal holnapra.

Szép volt.

G.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése   Binder (0 cards) MSN Messenger
hegyigab
Gazda

HozzászólásElküldve: 22.Máj. 2011 11:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Varady ur 0-2-re all sajna, de erre azert sikerult rasegiteni egy 32 lapos draft deck regisztracioval is...
Vissza az elejére
blushed
Apprentice

HozzászólásElküldve: 22.Máj. 2011 12:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ennél már csak jobb jöhet, hajrá Balázs!

Gabi, nincs valami infód a side eventekről, hogy állnak a magyarok?

Üdv
Zoli
Vissza az elejére
hegyigab
Gazda

HozzászólásElküldve: 22.Máj. 2011 13:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

PTQ-sokkal talalkoztam, ha jol ertettem Paszti van 3-1-gyel, tobben mar feladtak a menetet. (140 fos a PTQ).
Vissza az elejére
hegyigab
Gazda

HozzászólásElküldve: 22.Máj. 2011 14:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Balazs most szolt, hogy vegre nyert. Megmondta, hogy iszonyat hordakat draftoltak itt a nepek, nem ugy, mint otthon. Meg azt is mondta, hogy kemeny a vilag, amivel nem tudtam volna jobban egyet erteni. Smile
Vissza az elejére
hegyigab
Gazda

HozzászólásElküldve: 22.Máj. 2011 14:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ptq - mindenki 3-2
Vissza az elejére
hegyigab
Gazda

HozzászólásElküldve: 22.Máj. 2011 16:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Balazs 0-3 utan a masodik drafton 3-0-at ment!
Sajna ez nem eleg a penzhez, de nem rossz eredmeny.
Vissza az elejére
blushed
Apprentice

HozzászólásElküldve: 22.Máj. 2011 16:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szép volt Balázs!

Többiek side eventen, hogy állnak?
Vissza az elejére
hegyigab
Gazda

HozzászólásElküldve: 22.Máj. 2011 17:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem tudom, par oraja nem beszeltem veluk
Vissza az elejére
hegyigab
Gazda

HozzászólásElküldve: 22.Máj. 2011 18:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

PTQ vegeredmenyek kozott egy erdekesebb van:

GG 6-2
Vissza az elejére
power10balazs
Apprentice

HozzászólásElküldve: 23.Máj. 2011 21:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát sajnos az első draftot elrontottam, mindenki elvert a hordájával 10-15 perc alatt. A másodikon büntettem azért, hordát szedtem 2 db Melirával, az infectes deckek nem örültek. Nagyon jól küzdött mindenki, egy kis szerencsével 4-5 második napos is lehetett volna. Erősek voltak a deckek. Mindenkinek köszönjük a drukkolást, tényleg jól esett.

Én csak 2 gameloss-t kaptam: az egyiket az első napon a második fordulóba, nem sikerült beregisztrálnom a deckemet, az első drafton pedig cserébe csak a new phyrexiai lapokat hagytam ki. Ez van srácok Smile
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Riportok, versenyek Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.