Játszani szeretnék
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kezdőknek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Naturka
Apprentice

HozzászólásElküldve: 20.Ápr. 2009 18:19    Hozzászólás témája: Játszani szeretnék Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

4 éve vettem pár magic kártyát és most ismét megakadt rajtuk a szemem. Fogtam egy szótárt és összeraktam egy paklit kis időt eltöltve vele. Még sose játszottam és versenyeket se láttam, de már nagyon szeretném kipróbálni.

Olvasgattam sok helyen utána az internet nagy világában, de nem találtam sehol se olyan lehetőséget, hogy nézhessem más játékát – vagy csak az én figyelmemet kerülte el -, vagy kipróbáljam magam, tapasztalatot szerezhessek, mint kezdő. Esetleg ahol versenyek vannak, ott nézelődhetek kedvemre anélkül, hogy játszanék? Vagy versenyen kívül klubbokban nézhetem a játékosokat? Én ilyen dolgokra tudtam következtetni, csak nem tudom, hol kereshetnék ilyen helyeket Pesten, pedig gondolom, itt aztán biztos van. Smile

Szóval az lenne a kérdésem, hogy valaki tudna e nekem ajánlani egy ilyen helyet?

Előre is köszönöm a segítséget. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése   Binder (0 cards) MSN Messenger
Krisztián
Apprentice

HozzászólásElküldve: 20.Ápr. 2009 19:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!

Játék innen: www.magicworkstattion.com Msn:magos.krisztian@freemail.hu többit onnan. 3 szakos vagyok de igyekszem mindig fennt lenni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése   Binder (2 cards)
Baro75
Wizard

HozzászólásElküldve: 20.Ápr. 2009 19:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedden : Lurdyház mozi mellett 18.30tól van verseny.
Csütörtökön,péntek: Szellemlovas a nyugatinál (lásd. versenyeknél) 18 órától, de már korábban is vannak.

Megnézheted,játszhatsz, kérdezhetsz, vásárolhatsz akár.
A versenyek közt találsz még más helyeket is, de ez a kettő a leglátogatottabb BP-n.

http://magyar.magicforyou.eu/turnaje.php
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése   Binder (0 cards)
Naturka
Apprentice

HozzászólásElküldve: 20.Ápr. 2009 19:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Baro75 írta:
Kedden : Lurdyház mozi mellett 18.30tól van verseny.
Csütörtökön,péntek: Szellemlovas a nyugatinál (lásd. versenyeknél) 18 órától, de már korábban is vannak.

Megnézheted,játszhatsz, kérdezhetsz, vásárolhatsz akár.
A versenyek közt találsz még más helyeket is, de ez a kettő a leglátogatottabb BP-n.

http://magyar.magicforyou.eu/turnaje.php

Köszönöm szépen, holnap ott leszek, már tűkön ülök. ^^
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése   Binder (0 cards) MSN Messenger
predasdtor
Apprentice

HozzászólásElküldve: 20.Ápr. 2009 19:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vagy ha gondolod szerdánként este 6-tól Az ELTE Lágymányosi campusán szoktak lenni kis létszámú,de annál jobb hangulatú versenyek sok kezdő(bb) játékossal.Ha gondolod ide is elnézhetsz,tudunk tanácsot adni/segíteni a kezdéshez.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése   Binder (0 cards)
Naturka
Apprentice

HozzászólásElküldve: 20.Ápr. 2009 19:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

predasdtor írta:
Vagy ha gondolod szerdánként este 6-tól Az ELTE Lágymányosi campusán szoktak lenni kis létszámú,de annál jobb hangulatú versenyek sok kezdő(bb) játékossal.Ha gondolod ide is elnézhetsz,tudunk tanácsot adni/segíteni a kezdéshez.

Szívesen, de még tanulom a pesti közlekedést. Megpróbálok eljutni ahova csak tudok. Köszönöm.
Vissza az elejére
Aaron87
Apprentice

HozzászólásElküldve: 20.Ápr. 2009 20:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

predasdtor írta:

Ez lehet hogy engem is érdekelne. Milyen típusú versenyek szoktak lenni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése   Binder (0 cards)
predasdtor
Apprentice

HozzászólásElküldve: 21.Ápr. 2009 18:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aaron87 írta:
predasdtor írta:

Ez lehet hogy engem is érdekelne. Milyen típusú versenyek szoktak lenni?

Legtöbbször T2 de előre megbeszéltek alapján volt már Extended és pár draft is.
Vissza az elejére
Jules
Apprentice

HozzászólásElküldve: 24.Ápr. 2009 21:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Budaörs, Világok Vándorai Klub. Kezdőknek, casual-pléjereknek, mókázni és hülye ötleteket kipróbálni vágyóknak. World Top8 tesztelők, Pro-Tour-ra eddzők kíméljenek Smile Smile
Vissza az elejére
acsabi44
Apprentice

HozzászólásElküldve: 28.Ápr. 2009 18:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

predasdtor írta:

Nem mondod! még jó, hogy 4 éve oda járok...
Konkrétan hol szokott lenni? A déli gödörben?
Az nem baj, ha főleg régebbi lapokból vannak pakliajim? (még éppen extended )
Verseny vagy casual? Very Happy
Vissza az elejére
predasdtor
Apprentice

HozzászólásElküldve: 28.Ápr. 2009 22:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

acsabi44 írta:
predasdtor írta:

Jaja a déliben az Arénában ott a jegyzetbolt előtti kis beugró részen:D
Igazából az esetek nagy többségében T2 van Extended nem igazán.De ha gondolood (és holnap ráérsz) oda tudom adni a deckem mert ZH-zok Crying or Very sad
Meg amúgy is tudunk adni paklit/lapokat az újabbaknak.
Vissza az elejére
acsabi44
Apprentice

HozzászólásElküldve: 28.Ápr. 2009 22:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

predasdtor írta:
acsabi44 írta:
predasdtor írta:

Jaja a déliben az Arénában ott a jegyzetbolt előtti kis beugró részen:D
Igazából az esetek nagy többségében T2 van Extended nem igazán.De ha gondolood (és holnap ráérsz) oda tudom adni a deckem mert ZH-zok Crying or Very sad
Meg amúgy is tudunk adni paklit/lapokat az újabbaknak.

Holnap én is zh-t írok, majd más szerdákon lenézek. Vagy holnap max leugrok körülnézni.
Online rengeteg deckem van, csak már nem szoktam megvenni a lapokat, de majd összedobok valami standardot valóságosan is:) (pedig eléggé utálom a mostani T2-es decktípusokat, meg egyébként is főleg extendedet játszok) Smile
Vissza az elejére
Gere Marci
Apprentice

HozzászólásElküldve: 28.Szept. 2009 22:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!

szeretnék indulni versenyeken, de nem tudom a DCI számom
kb 12 éve már volt, amikor még Tószegi Szabolcsék voltak a disztribútorok a Tátra utcában

volt kis kártyám is, de a fene se tudja, hova lett

honnan tudom meg ismét a DCI számom?
Vissza az elejére
Tékozló fiú
Apprentice

HozzászólásElküldve: 08.Okt. 2009 16:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gere Marci írta:
sziasztok!
kb 12 éve már volt, amikor még Tószegi Szabolcsék voltak a disztribútorok a Tátra utcában

- készíts egy ideiglenes accountot a következő oldalon https://accounts.wizards.com/bla-bla-bla/...
- ezekután belépve a következő felületen írhatsz a Wizzards-nak: http://wizards.custhelp.com/bla-bla-bla/...
- értelemszerűen töltsd ki a megfelelő mezőket, és vázold nekik a problémád. Általában gyorsan válaszolnak.
- ugyanezt az útmutatást megtalálod a következő oldal 9-es, 30-as és 34-es (Changing my DCI Player Information) menüpontjában http://wizards.custhelp.com/
Vissza az elejére
ati
Apprentice

HozzászólásElküldve: 25.Jan. 2010 14:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha Várpalotán vagy nagyon a közelben (max. 4-5 Km) van játékos, keressen már meg, legyen olyan jó!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése   Binder (0 cards) MSN Messenger
Feherfia Lo
Apprentice

HozzászólásElküldve: 16.Márc. 2010 16:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Aki kezdőként úgy érzi, hogy szüksége van jól megkonstruált paklikra, amellyel tud gyakorolni, vagy akinek egyszerűen kevés a lapja a játékhoz, jelentkezzen privát üzenetben, vagy írjon ide a fórumra!

Az "Adj Commont!" akció keretében szívesen segítek/segítünk az első lépésekben, lapokkal, és paklikkal is.
Vissza az elejére
DRCrain
Apprentice

HozzászólásElküldve: 23.Márc. 2010 23:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello!

Én mostanában kezdtem el a játékot,és szeretnék lejhetőleg minél többet játszani, versenyeken is akár. Örülnék a lehetőségnek,ha találkozhatnék játékosokkal.
Ha tudnál alánlani helyet(és időt),akkor szívesen elnéznék játszani.
Üdv.
Vissza az elejére
Baro75
Wizard

HozzászólásElküldve: 24.Márc. 2010 09:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

DRCrain írta:
Hello!

Én mostanában kezdtem el a játékot,és szeretnék lejhetőleg minél többet játszani, versenyeken is akár. Örülnék a lehetőségnek,ha találkozhatnék játékosokkal.
Ha tudnál alánlani helyet(és időt),akkor szívesen elnéznék játszani.
Üdv.

Hali! Én már is ajánlom keddenként este 18után van verseny a Cyberworldben, Lurdy mozijegypénztár mellett, itt lehet játszani is versenyen kivül, cserélni etc.
De ha megnézed a versenyeket, ott találsz helyszineket, pl. Sárkánytűz a Ferenckörútnál stb. Smile

R.
Vissza az elejére
hegyigab
Gazda

HozzászólásElküldve: 24.Márc. 2010 09:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De szerintem a Szellemlovasban is sokan bandáznak időnként. Ott különösen előnyős, hogy az eladó (Broki) is magicezik.

Előre egyeztetés nélkül játszani igazán versenyek előtt, illetve után lehet a versenyek helyszínén.
Vissza az elejére
Horváth Tamás
Master Wizard

HozzászólásElküldve: 24.Márc. 2010 10:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És akkor már ne hagyjuk ki a Söröslót sem az Vezér utcában vasárnaponként Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése   Binder (0 cards) MSN Messenger
Baro75
Wizard

HozzászólásElküldve: 24.Márc. 2010 13:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

máj cupé vagy mi, én azért a Csepelhez közeli helyeket irtam meg hirtelen Wink
Vissza az elejére
DRCrain
Apprentice

HozzászólásElküldve: 24.Márc. 2010 18:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na, hát köszönöm szépen,jövő héttől akkor szépen sorban ellátogatok eme helyekre.
Ami a fő problémát jelenti,hogy általában szerda & szombat kb amikor ráérek,de majd igyekszem úgy alakítani hogy minél többször tudjak majd menni.
Köszönöm mindenkinek Smile Remélem majd lent is találkozunk alkalomadtán.
Vissza az elejére
Smaragd Sárkány
Apprentice

HozzászólásElküldve: 13.Ápr. 2010 14:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!

Indulnék a szombati pre-release-en, de nincs meg a DCI számom, elég rég játszottam már. Próbáltam az itt leírt útvonalat, és kaptam egy DCI számot, ami Nitra, Slovakia Republic-hoz tartozó azonos nevű emberé... Ötlet? Terenyei Robiéknál nincsenek meg a pesti DCI számok? Régen volt a Delta Vision oldalán elérhető lista, amin rajta voltak a magicesek ponttal. Hol van az most? Abból talán vissza tudnak keresni vhol... Wizards, vagy Vision (név és pontszám, terület alapján).

Köszi,

Smaragd Sárkány

Tékozló fiú írta:
Gere Marci írta:
sziasztok!

- készíts egy ideiglenes accountot a következő oldalon https://accounts.wizards.com/bla-bla-bla/...
- ezekután belépve a következő felületen írhatsz a Wizzards-nak: http://wizards.custhelp.com/bla-bla-bla/...
- értelemszerűen töltsd ki a megfelelő mezőket, és vázold nekik a problémád. Általában gyorsan válaszolnak.
- ugyanezt az útmutatást megtalálod a következő oldal 9-es, 30-as és 34-es (Changing my DCI Player Information) menüpontjában http://wizards.custhelp.com/
Vissza az elejére
hegyigab
Gazda

HozzászólásElküldve: 13.Ápr. 2010 18:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha a neveddel irtad volna ala az uzenetet, mostanra mar lehet, hogy meg is talaltam volna a szamod.

A nicked alapjan otletem sincs, hogy ki lehetsz.

Hegyi Gabor
Vissza az elejére
Smaragd Sárkány
Apprentice

HozzászólásElküldve: 13.Ápr. 2010 18:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!

Közben beugrottam a Sárkánytűzbe és Zsolt megadta a számom, de cross-checknek:
Fábián Péter, Budapest Smile
Lássuk ugyanazt kapom-e Smile

hegyigab írta:
Ha a neveddel irtad volna ala az uzenetet, mostanra mar lehet, hogy meg is talaltam volna a szamod.

A nicked alapjan otletem sincs, hogy ki lehetsz.

Hegyi Gabor
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kezdőknek Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
1 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.